Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamile kadınlar iç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeli?

63,433
kez izlendi
Puan: 4.40 / 5
Detaylı Açıklama

Hamile kadınlar iç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeli?

Hamilelerin iç çamaşırı seçerken koton (pamuklu) kumaş içeriği olan çamaşırları tercih etmeleri gerekir. Aynı şekilde giyilecek iç çamaşırının hamilelerin üzerine oturmayan şekilde ve rahat olması gerekir. 

İç çamaşırları genellikle bol seçilmeli ve kan dolaşımı üzerine muhtemel olumsuz etkilerini engellemek için iç çamaşırı lastiklerinin çok sıkmaması gerektiği akıldan çıkarılmamalıdır.

Hamile iç çamaşırlarında balen rahatsız edici olabilir. Hamileliğin 7. ayından itibaren emzirme sütyeni kullanılmalıdır. Emzirme sütyenlerinin hamilelerin üzerine çok oturmayan tarzda olması gerekir. Çünkü ileri aylarda göğüslerin büyüyeceğinden üstünüze oturan kıyafetler sizi rahat edecektir. 

Emzirme sütyenleri hamilelere kolay kullanım olanağı sağlar. Emzirme sütyenleri genellikle anneye kolaylık sağlamak için tek elle meme ucu açılabilecek şekilde tasarlanırlar. Bunların kopça veya çıt çıt gibi açma mekanizmaları vardır ve önde kapak şeklinde açılan bir bölüm bulunur. Bu tür açma mekanizmaları içermeyen esnek emzirme sütyenleri de vardır. Anneler kendi tarzlarına ve meme büyüklüklerine en uygun sütyeni seçmelidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat