Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güneş geçiren haşema modelleri var mı?

1,038
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Güneş geçiren haşema modelleri var mı?

Önceki yıllarda haşema koleksiyonlarında güneş geçiren haşema modelleri vardı. Yeni modellerin kumaşları üzerinde çalışılmaya devam edilmektedir. Artık güneşin zararlı ışınlarından koruyarak bronzlaştıran haşema modelleri bulmak da mümkün. Yeni tasarımlarda bu tarz haşemalar üzerinde de çalışılıyor. 

Geçtiğimiz sezonlarda daha çok havuz için haşema modelleri üzerine çalışıldı. Ama 2015 ? 2016 koleksiyonlarında denizde giyilebilecek tam tesettürlü modellerde güneşin zararlı etkilerinden koruyup bronzlaştırabilecek modeller de yer almaya başladı. 

Bronzlaştıran haşemaların özellikleri

Güneşten koruyup aynı zamanda bronzlaştıran haşema modellerinde kumaş özelliği diğer haşema modellerinden farklıdır. Bu yüzden haşema alırken bu özelliklere dikkat etmeliyiz. Aldığımız haşemanın bronzlaştırmasını istiyorsak satıcıya bunu belirtmeliyiz. Bronzlaştıran haşema türlerinin en güzel özelliği ise bronzlaştırırken açıkta kalan ve kapalı olan bölgelerin aynı renk tonunda bronzlaşabilmesidir. Böylece hem güneşten korunup hem de bronz bir renge sahip olabilirsiniz.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat