Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güneş, burçları nasıl etkiler?

729
kez izlendi
Puan: 3.75 / 5
Detaylı Açıklama

Güneş, burçları nasıl etkiler?

Güneş hem klasik hem modern astrolojide Aslan burcunun yöneticisidir. Güneşin fonksiyonlarına baktığımızda birincil olarak kişinin özü ve egosuyla ilintili olduğunu görürüz. Ego tıpkı güneş gibi kişinin tüm ihtiyaçlarını ve yapısını organize eder.

Bizim organize edebilme becerimiz, idare, irade, tanınma, onaylanma ihtiyacımızla da son derece ilgilidir. Güneş, Aslan ve Koç burcunda yerleştiği zaman kişilere, kendini yaratıcı olarak ifade etme becerisi kazanır.

Kişinin iradesini olumlu ve güçlü olarak kullanmasını sağlar. Güneş, Aslan ve Koç burcunun zıt burçları olan Kova ve Terazi burcunun etkisinde olduğunda negatif özelliklerini ortaya koyarlar. Güneş, Kova burcunda yerleştiği zaman kişilerin idare etme fonksiyonlarında aksamalar oluşabilir.

Kova burcu
idare etmeyi ve idare edilmeyi sevmediği için genel olarak bu fonksiyonlarda sıkıntılar oluşur. Kişinin iyi bir yönetici olması son derece güçtür. Güneş Terazi burcunda yerleştiğinde ise Terazi iradeyi kullanmaya yönelik bir burç olmadığı için orta noktaları bulmak adına uzlaşmak için ödün verdiğinden aynı aksaklıklar yine oluşur.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat