Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gözlerimizi büyük göstermek için nasıl bir makyaj yapabiliriz?

360,063
kez izlendi
Puan: 4.52 / 5
Gözlerimizi büyük göstermek için nasıl bir makyaj yapabiliriz?
Daha büyük gözüken ve daha anlamlı gözlere sahip olmak mümkün. Birkaç ufak makyaj hilesi yardımıyla gözlerinizi daha büyük gösterebilirsiniz. Daha büyük gözler için ilk adım aydınlık ve krem rengi bir far sürmektir. 

İkinci adımda gözleri daha büyük gösterebilmek için eyeliner kullanılmalı. Eyeliner ile önce kendi göz hizanızda bir şerit çizmeli daha sonra eğer isterseniz uç ya da kuyruk yapmalısınız. 

Bir sonraki adımda göz gölgesi yapmak gözü yukarı kaldırır ve istenilen formu verir. Eyeliner ile yapılan kuyruğun bitim noktasından kaç kemiğine kadar olan bölgeye uygulanan koyu renk gözü daha büyük gösterir.

Göz altına da paralel bir çizgi çekerek bu çizgi bir fırça yardımıyla dağıtılır ve buğulu bir görünüm elde edilir. Bu çizginin ala eyeliner kuyruğu ile birleşmemesi gerekir. Son dokunuş olarak kirpikleri dolgun gösteren rimel uygulanır ve makyaj tamamlanmış olur.
Moda & Güzellik Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat