Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz altındaki morluklar doğal yöntemlerle geçirilebilir mi?

56,792
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Göz altındaki morluklar doğal yöntemlerle geçirilebilir mi?
Göz altı morluklarının tedavisinde morluğun sebebine bağlı olarak farkı yöntemler kullanabiliriz. Göz altı morluklarımız dış etkenlerden kaynaklanıyorsa bunların tedavisi daha kolaydır ve doğal yöntemlerden faydalanmak mümkündür. Uykusuz kaldığımız bir gecenin ertesinde yapacağımız çay banyosu  göz altı morluklarının daha kolay toparlanmasına ve yorgun ifadenin hızla ortadan kaybolmasını sağlayacaktır. 

Alerjik faktörlere bağlı olarak göz altlarımız morarıyorsa alerjenlerden uzak kalmak alacağımız ilk önlemlerden biri olmalıdır. Yorgun geçen bir gecenin ardından sabahları yapacağımız buz masajı da göz altı morluklarının çok çabuk toparlanmasını sağlar. 

Göz altı morlukları genetik faktörlere bağlı ise ve ailesel olarak göz çevresi cildi ince ise o zaman kendi kendimize yapabileceğimiz pek bir şey yok gibidir. Bu durumda bir uzman doktora başvurarak birtakım onarıcı yöntemlerin kullanılmasını isteyebiliriz.
Moda & Güzellik Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat