Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz altı morluklarını gidermek için göz çevresine nasıl bir bakım yapabiliriz?

92,595
kez izlendi
Puan: 4.84 / 5
Detaylı Açıklama

Göz altı morluklarını gidermek için göz çevresine nasıl bir bakım yapabiliriz?

Göz altı morluklarını gidermek için göz çevresine yapacağımız uygun bir bakım göz çevremizin daha bakımlı olmasını sağlayacaktır. Her şeyden önce alerjik bünyeli bir yapımız varsa ve sürekli bir göz kaşıntısı problemi yaşıyorsak bizi kaşındıran faktörlerden uzak kalmamız, alerjik faktörleri elimine etmemiz ve ilaçlarımızı düzenli kullanmamız gereklidir.

Yine alerjik yapılı kişilerin göz çevresinin cildi daha kuru ve hassastır. Bu nedenle bu bölgeye uygun besleyici kremlerin kullanılması morlukların azaltılmasına katkıda bulunacaktır. 

Göz çevresinde sürekli yorgunluk hisseden, sabahları ödemli kalkan kişilerin soğuk buz ile pansuman ya da çay banyosu yapmaları yine göz çevresini dinlendirecek, göz çevresi morluklarının azalmasını sağlayacaktır. Tüm bunlar doğal olarak yapabileceğimiz yöntemlerdir.

Doğal yöntemlerin yeterli olmadığı durumlarda bir uzmandan yardım alarak birtakım kozmetik ürünleri ve yine kozmetik ürünlerin yetmediği hallerde birtakım ilaçların kullanılması doğru sonuca ulaşılmasını sağlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat