Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz altı morluklarına hangi kozmetik ürünler iyi gelir?

40,208
kez izlendi
Puan: 4.62 / 5
Detaylı Açıklama

Göz altı morluklarına hangi kozmetik ürünler iyi gelir?

Göz altı morlukları yorgunluğa, bu bölgedeki damarların şişmesine bağlı ise, bu durumda onarıcı kozmetik kremlerden yardım alabiliriz. Göz çevresinde kullandığımız kremlerin bir kısmı buradaki damarların büzülmesini, toparlanmasını sağlar. Dolayısıyla göz çevresindeki morluklar da geriler. 


Göz çevresi cildinin çok esmer olmasından kaynaklan bir mor görüntü hakim ise, bu durumda kapatıcı dediğimiz kremler işin içine girmektedir. Bu kremler göz çevresi derisinin yüzün diğer kısmı ile birlikte daha homojen bir renk almasını sağlamakta, cildin daha parlak ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunmaktadır. 

 Göz altı morluklarının bir diğer nedeni alerjik yapılı insanların göz çevresinin çok kolay tahriş olmasından kaynaklanmaktadır. Bu tür yapısı olan kişiler kendi ciltlerine uygun olan kremlerin tercih ettikleri takdirde tahrişten ve kaşıntıdan kurtulmuş olacaklar; dolayısıyla göz çevresi daha sağlıklı ve parlak bir görüntüye kavuşacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat