Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göğüs büyütme teknikleri nelerdir?

18,679
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Göğüs büyütme teknikleri nelerdir?

Meme estetiği alanında göğüs büyütme teknikleri ameliyatlı ve ameliyatsız olarak değişebilmektedir. Ameliyatlı yöntemlerde en yüksek oranı silikonla göğüs büyütme tekniği oluşturur. 

Silikonla göğüs büyütme tekniği, meme büyütme teknikleri arasında en güvenilir ve etkin olan yöntemdir. Sadece ABD'de silikon ile göğüs büyütme yöntemi her yıl yaklaşık olarak 380 bin kişiye yapılmaktadır. Yöntem bu kadar güvenilir olmasaydı, bu kadar kişinin operasyonu geçirmesi mümkü olmazdı.

Meme büyütme dört farklı teknik ile yapılır. Silikon; göbekten, meme altı oluğundan, meme başından ve koltukaltından girilerek kas altı veya kas üstünden yerleştirilebilir. Bu yerleştirmeler esnasında silikonun yapısı da önem arzeder.

Silikonun dış yapısı silion elastomer ile çevrilidir. İçi ise enjekte edilebilir tuzlu su veya silikon jel bulunan silikonlar vardır. Uzmanın elinde gördüğünüz silikon, silikon jel ile doldurulmuş bir silikon malzemesidir. 

Dış tabakası silikon elastomer, iç kısmı tuzlu su enjekte edebildiğimiz yapıları göbekten veya koltukaltından yerleştirerek hacim sağlanabilir. 

İçi silikon jel ile dolu silikon implantlar ise meme başından veya meme altı oluğundan yerleştirilir. Bu sayede daha görsel ve etkili bir görünüm sağlanır. 

Meme büyütme operasyonlarında her tekniğin kendi içinde avantajları ve dezavantajları bulunur. Uygulamalar protezin tipi, boyutu, yerleştirilecek alan, göğüste istenen hacim gibi parametrelere göre değişkenlik gösterir. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat