Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göğüs büyütme nasıl yapılır?

15,414
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Göğüs büyütme nasıl yapılır?

Göğüs büyütme ameliyatı şu anda en geçerli yöntem olarak meme protezi uygulaması ile yapılıyor. Göğüs büyütmek için nadiren yağ enjeksiyonları eklenir. Ama burada esas amaç göğsün görünür miktarda büyümesi ise meme protezi uygulaması yapmak lazımdır. 

Meme protezi operasyonlarında farklı planlardan uygulamalar yapılabilir, farklı girişim yerlerini kullanabiliyoruz. Meme büyütme için yapılan meme protezi ameliyatlarını en sık meme altı, meme başı ve koltuk altı izleriyle yaptığımız gibi, protezi pektoral gögüs kasın altına ya da üstüne yerleştirebiliyoruz. 

Meme büyütme ameliyatlarında hekimin tercihi ya da umulan sonucun nasıl olduğuna bağlı olarak yöntem ve girişim seçiyoruz. Artık çok sayıda araştırmanın sonucu meme protezlerinin ne yapabildiğini bildiğimiz için tıbben sağlıklı ve emniyetli bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. 

Diğer tüm ameliyatlar gibi meme protezi ameliyatı da hekimin tecrübesinin çok gerekli olduğu bir ameliyat. Çünkü basit bir operasyon gibi görünmesine rağmen hangi protezin, hangi plana nereden yerleştirileceği hasta seçimi, protez seçimi aslında sonucun ideal olmasını sağlayabilecek seçimler. Meme protezi uygulamasında en önemli konu budur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat