Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Giyinme odamı nasıl tasarlayabilirim?

9,117
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Giyinme odamı nasıl tasarlayabilirim?

Herkesin bugün ne giysem kaygısı vardır. Hiç kıyafetiniz yokmuş gibi o gün ne giyeceğinize bir türlü karar veremezsiniz. Eliniz askıların arasında dolaşır durur. Bu yüzden giyinme odamızın tasarımı çok önemli.

Giyinme odası giyim tarzımıza göre tasarlanmalı. Çalışıyorsak iş kıyafetleri bir yere günlük giydiğimiz, spor kıyafetler bir yere konulacak şekilde bir dizayn yapılabilir. Bizim burada tercih ettiğimiz giyinme odanızın heryer noktasının kontrolünüz altında olmasıdır. Dolabınızın alt ve üst taraflarına çok fazla kullanmadığınız, çok sık değişiklik yapmadığınız aksesuarları koyabilirsiniz. 

Giyinme odası tasarımında odaların fonksiyonel olması çok önemlidir. Giyinme odamıza, kirli sepetimizi, ütümüzü, askılarımızı koyabiliriz. Giyinme odalarında aksesuar konulabilecek çekmece içi bölmeler de kullanılabilir. Bu sayede çekmece içi bölmelere takılarınızı, kravatlarınızı yerleştirebilirsiniz. Daha sıcak bir görüntü elde edilmek istenirse bu gözler kadife kaplanabilir. 

Giyinme odalarında ışıklandırmanın önemi

Giyinme odası tasarlarken yerleşim kadar ışıklandırma da önemlidir. Giyinme odaları için Işıklandırmayı askılıklarda kullanabiliriz. Giyinme odalarında bir tavan oluşturup buralara yerleştirilen spot veya led ışıklar sayesinde görüş açınıza derinlik katılabilir. Giyinme odanızın dizaynında esas önemli olan faktör kullanım rahatlığıdır. Aynı anda bütün dolabınızın kontrol altında olması gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat