Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Giyim odası evimin neresinde olmalı?

6,365
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Giyim odası evimin neresinde olmalı?

Günümüzde yeni yerleşim yerlerindeki yeni evlerde giyinme odası zaten ayrıca tasarlanmış durumdadır. Eğer bu şekilde bir giyinme odanız yok ise banyoyla yatak odanızın arasında bir giyinme odası tasarlanabilir. Bu sizin kullanımınız açısından oldukça rahattır. Duş aldıktan sonra giyinme odanızdan yatak odanıza geçiş yapabilirsiniz. Ebeveyn banyonuz veya bu tarz bir yeriniz yoksa yatak odanızdaki bir bölümü giyinme odanız haline getirebiliriz. Yer açısından bu tarz bir şeçeneğiniz de yoksa yatak odanıza yakın bir odayı giyinme odası olarak tasarlayabiliriz. Yatak odanızdan bir kapı açılarak giyinme odanıza geçiş sağlayabilirsiniz. 

Giyinme odanızı evinizin neresinde tasarlayacağınıza karar vermediyseniz uzman ekiplerce gelip evinizde keşif yapıyoruz. Sizin en ideal kullanabileceğiniz, evinizin konumuna, odalarınızın durumuna göre en uygun yeri biz size tavsiye ediyoruz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat