Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gece makyajında renk seçimi nasıl yapılmalıdır?

16,390
kez izlendi
Puan: 4.35 / 5
Detaylı Açıklama

Gece makyajında renk seçimi nasıl yapılmalıdır?

Gece makyajında renk seçimi giyilen kıyafete göre seçilmeli. Eğer tercih ettiğimiz kıyafet renkliyse, göz makyajı mutlaka pastel tonlarda olmalı. Dudak ve yanak rengi de yine pastel tonlarda olmalı. 

Özel bir gece için dışarı çıktığınızda algıyı dağıtmamak gerekir. Eğer renkli bir elbise seçtiyseniz, algı elbise üzerinde olmalıdır. Bu sebeple makyaj için daha pastel renkler tercih edilmelidir. Fakat düz renkte ya da siyah renkte bir elbise giyildiyse makyajda renkleri daha fazla ön plana çıkaran tonlar tercih edilebilir.

Gece makyajında göz ağırlıklı çalışılması tavsiye edilir. Göz makyajı yoğun olduğu zaman bütün gece makyajlı gibi durabilirsiniz. Sürekli rujunuzu temizleme ihtiyacınız da olmaz. 

Gece makyajında giyilen elbisenin tonlarında bir makyaj tercih etmeyelim. Kırmızı veya bordo şarap rengi bir elbise giyiliyorsa, bu tonlarda ruj sürümünü göz makyajına göre belirleyelim. Böylelikle makyajınız ön plana çıkar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat