Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Geç boşalma kimlerde daha sık görülür?

25,979
kez izlendi
Puan: 4.08 / 5
Detaylı Açıklama

Geç boşalma kimlerde daha sık görülür?

Geç boşalma genellikle aşırı kontrollü kişilerde daha fazla görülür. Aşırı kontrollü kişiler hayatlarının her alanında kendilerini kontrol etmeye çalışırlar.

Partneri ile ilişki problemleri olan, partnerine veya kadınlara karşı öfke besleyen kişilerde erken boşalma ya da hiç boşalamama görülebilir.

Bağlanma korkusu olan kişilerde de geç boşalma görülür. Cinsel birleşme bir yakınlıktır ve bu yakınlıktan kaçan, ilişkinin bağlayıcı olmasında korkan ve özellikle partnerinin hamile kalmasının endişesini yaşayan kişilerde geç boşalma sorunu görülür.

Partnerinin memnuniyetini çok fazla ön planda tutan erkeklerde kendi tatminini geri plana atmaktan dolayı geç boşalma görülebilir.

Geç boşalma olan erkeklere fiziki muayene yapılması gerekir. Bu muayene sırasında testisler ve penis bölgesi muayene edilir. Fiziki muayenenin yanında kan ve idrar testleri de yapılmalıdır. Buradaki amaç kalp hastalığı, diyabet, testosteron seviyesi ve enfeksiyon olup olmadığı kontrol edilir.

Geç boşalma dahil her türlü cinsel problemi olan erkekler çekinmeden bir uzman doktora başvurmalıdır. Kendi başına çözüm üretmek her zaman faydalı olmayabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat