Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Femirenew hangi vajinal sorunların tedavisinde kullanılabilir?

7,898
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Femirenew hangi vajinal sorunların tedavisinde kullanılabilir?

Femirenew ismi verilen fraksiyonel karbondiyoksit lazer teknolojisi aslında komple bir ünitedir. Bunun 3 adet başlığı bulunur. 

Femirenew teknolojisinde kullanılan lazer başlıklarının görevleri
- Vajinal gençleştirme ve sıkılaştırma için 1. başlık. Bu başlıkla aynı zamanda yaş ilerlemesine bağlı olarak gelişen stres üriner inkontinansı adı verilen damla damla idrar kaçırma problemlerinin tedavisi de yapılabilir.
- Kadın genital bölgesinde oluşan renk düzensizliğinin, renk koyulaşmasının tedavisi için 2. başlık. Bu başlık kullanıldığında 1 veya 2 seansta genital bölgenin rengi 2-3 tona kadar açılabilir.
- Estetik ameliyat sonrasında oluşacak kesilerin daha kontrollü olabilmesi için 3. başlık. Cerrahi amaçla da kullanılan özel bir başlıktır. Bu başlık normalde genital estetik ameliyatı yaparken kullanılır. Başlık sayesinde genital estetik ameliyatında yapılan kesilerin daha kontrollü olması sağlanır, operasyon sırasında daha az kanama olur. Ameliyat sonrası gerçekleşebilecek iyileşme problemleri de Femirenew'ün fraksiyonel karbondiyoksit lazer teknolojisini kullanılarak azaltılır.

Femirenew ismi verilen vajinal sıkılaştırma işlemi özellikle doğum sonrası meydana gelen vajina sarkması ve deformasyonlarında kullanılabilir. Aynı şekilde menopoz ile birlikte perineal bölgedeki kasların gevşemesine bağlı olarak oluşan sorunların onarımında, vajina genişlemesi ve damla damla idrar kaçırma sorunları tedavisinde de kullanılabilir.  Ancak her ikisinde de vajinal bölgede ileri derecede deformasyon varsa, bu durumda ameliyat ile uygulanan teknikler tercih edilmelidir. 

Ameliyatsız genital estetik ile ilgili daha fazla bilgi için:
esteworld.com.tr/ameliyatsiz-genital-estetik

444 3 789 - 0216 474 54 54

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat