Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fayans aralarındaki (derzler) kireç lekeleri ve sararmalar nasıl giderilir?

7,782
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Fayans aralarındaki (derzler) kireç lekeleri ve sararmalar nasıl giderilir?

Hepimiz yaptığımız temizliğin belli olmasını, seramiklerimizin ve fayanslarımızın temizlikle ışıl ışıl parlamasını isteriz. Ancak, fayans aralarında zaman içerisinde biriken kireç lekeleri ve sararmalar temizliğimize gölge düşürür ve fayanslarımız istediğimiz kadar parlak görünmez. Bu lekeleri çıkartmak zor olduğu gibi, temizlemek için kullanılan bazı maddeler derzlerin zaman içerisinde dökülmesine ve fayansların zarar görmesine neden olur. Bu nedenle asit yoğunluklu ürünleri fayans aralarında kullanmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Böyle bir durumda lekelerin ilk başta tamamen çıktığı görülür; ancak zaman içerisinde asitin verdiği zarar ile fayanslar yerlerinden oynayabilir. 

ABC Sıvı krem, içerdiği temizleyici aktif maddeler ve  mineraller ile fayans aralarındaki sararma ve kireç lekelerini, fayansınıza zarar vermeden çıkartır. Ürünü derz aralarına dökün ve fırça yardımıyla ovalayarak uygulayın. Ardından bol su ile durulayın. Bu işlem sonrasında fayanslarınızın daha parlak olması için ABC yüzey temizleyici ürünleriyle fayanslarınızı silebilirsiniz. 

ABC Yüzey Temizleyici fayanslarınızın daha parlak görünmesini sağlarken aynı zamanda evinizde hoş bir koku da bırakacak, yaptığınız temizlik başkaları tarafından da fark edilecektir. 

Videoyu Göster

Ev & Dekorasyon Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat