Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fatih Terim agresif bir futbol adamı mı?

210
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Fatih Terim agresif bir futbol adamı mı?

Fatih Terim agresif bir futbol adamı olarak nitelenebilir. Ancak buradaki agresiflik saldırganlık ya da buna benzer bir anlamda değil. Agresivite aslında kurallar dahilinde ortaya koyulan bir mücadeleyi niteler. Fatih terim zaman zaman kuralların ve sınırların ötesine geçse bile bu Fatih Terim'in saldırgan bir anlayışa ve davranışlara sahip olduğu anlamına gelmiyor.

Fatih Terim agresif ve hırslı karakterini oyun anlayaşına da doğrudan yansıtıyor ve bunu oyununda sonuna kadar kullanıyor. Terim futbolcularından da aynı motivasyonlarla oynamasını bekleyen bir futbol adamı. Ayrıca kendine ait bu motivasyonları kendi futbolcularına rahatlıkla aktarabiliyor.

Gerektiği zaman oyunun kural dışı yanlarına da başvurabilen Fatih Terim, bunun sonuçlarını destekleyebilecek yapıda bir futbol aktörü. Fatih Terim için, Türkiye'de agresiviteyi kendisi ve takımı için en üst düzeyde ve doğru şekilde kullanabilen futbol adamı demek kesinlikle yanlış değil.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat