Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Fallout 4 nasıl bir oyundur?

1,517
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Fallout 4 nasıl bir oyundur?

Piyasaya sürülme tarihi: 10 Kasım 2015
Platformlar: PC, PS4, XBOX One

E3 oyun fuarı her yıl olduğu gibi bu yıl da bomba gibi duyurularla bizleri karşılıyor. Fuarın ilk gününde Bethesda firması RPG severlerin büyük ilgi gösterdiği serinin yeni oyunu Fallout 4 ile ilgili yeni oyun içi videolar ve bilgiler paylaştı.

Bu yeni oyunda hikaye, nükleer savaşın hemen öncesinde başlıyor. Karakter yaratma kısmının oyuna çok güzel adapte edildiğini görüyoruz. Önceki oyunlara göre daha kolay bir kullanımı olduğu anlaşılıyor. Ayrıca kadın karakter yaratıp onunla da oynamak mümkün olacak.

Önceki oyunlarda kontrol ettiğimiz karakterlerimiz bir sese sahip değilken bu oyunda seslendirildiğini görüyoruz.

Nükleer savaştan 200 yıl sonra Vault 111'den hayatta kalan tek kişi olarak Boston'dan arda kalan bu dünyada mücadelemize başlıyoruz.

Ayrıca artık köpeğimize komut vererek, bazı nesneleri getirmesini ya da bir yere gidip araştırma yapmasını isteyebiliyoruz.

Fallout serisine özgü yardımlı hedefleme sistemi artık oyunu tamamen durdurmak yerine sadece yavaşlamasını sağlayarak kritik noktalara atış yapmanızı sağlamış.

Oyunda ayrıca bunların yanında çok kapsamlı bir ev inşaa sistemi bulunuyor. Kendi evinizi istediğiniz gibi dizayn edebiliyorsunuz. Savunma sistemleri satın alıp bunları stratejik noktalara yerleştirerek kendinizi düşman saldırılarına karşı koruyabiliyorsunuz. 

Ayrıca yapımda 700?den fazla silah ve zırh özelleştirme seçeneği de bulunuyor.

Kaotik atmosferi, hikayesi ve derin RPG öğeleriyle oyun severleri heyecanlandıran yapım PC, PS4 ve XBOX ONE için 10 Kasım'da piyasaya sürülecek.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat