Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Faktoring sisteminin KOBİ'lere sağladığı avantajlar nelerdir?

30,494
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Faktoring sisteminin KOBİ'lere sağladığı avantajlar nelerdir?

Faktoring, ticari işletmelerin kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir finans aracıdır. Dönem içi nakit ihtiyaçlarınıza hızlı bir çözüm sağlar. 

Klasik finans çözümlerine alternatif olarak geliştirilmiştir ve her gün daha fazla esnaf, imalatçı ve KOBİ tarafından kullanılmaktadır. Yurtiçi ya da uluslararası ticaret yapan, vadeli alacaklara sahip olan tüm işletmeler faktoring hizmetinden faydalanabilmektedir. 

Faktoring hizmetinden yararlanan KOBİ'ler diğer şirketlere göre birçok avantaja sahip olur. Faktoring şirketinin işletmeye sağladığı nakit akışı sayesinde işletmenin rakip firmalara nazaran rekabet gücü artar. Alacak bakiyesi ve finansal borçlar azalır ve bilanço likit hale gelir. Böylelikle faktoring kullanımı KOBİ'nin kredi değerliliğini de arttırır.

Ayrıca KOBİ'miz uluslararası çalışıyorsa, muhabir sayesinde alacakları takip edilir, vadede ödeme sağlanır, alıcılar disipline edilir. 

Tam Faktoring olarak biz, nakit dönüşünde hızı amaçlayan müşterilerimize; güvenli, uzman, ve modern hizmet sunarak esnafımız hayatını kolaylaştırıyor ve finansal ihtiyaçlarını karşılayak ticarette bir adam öne geçmesine sağlamayı amaçlıyoruz. 

Videoyu Göster

İş & Para Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat