Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evliyim, bekarken sevdiğim evli biri ile ilişkim var, ondan nasıl kurtulabilirim?

28,605
kez izlendi
Puan: 4.71 / 5
Detaylı Açıklama

Evliyim, bekarken sevdiğim evli biri ile ilişkim var, ondan nasıl kurtulabilirim?

Acaba kurtulmanız gereken şey o mu, yoksa evliyken bir ilişki yürüttüğünüz için evliliğiniz mi? Çünkü siz zaten bekarken ilişkide bulunduğunuz kişiyle evlenmiş olmanıza rağmen halen ilişkinizi devam ettiriyorsanız, evliliğinizin dayandığı temel zayıf demektir. Ne için evlendiniz? Severek evlenmiş olsaydınız zaten bekarken yaşadığınız ilişkilerin tümünü bitirmiş olurdunuz. Öyleyse başka bir durum nedeniyle evlendiniz.


Belki aileniz artık evlenme zamanın geldi dedi ve siz de evlendiniz. Belki birlikte olduğunuz kişi hamile kaldı, o nedenle evlendiniz. Belki de gelenekler, görenekler zorladı, aileniz istedi, o nedenle evlendiniz ama sonuçta evliliğinizin temeli sağlam değil. Siz asıl onu düşünün. Diğerine gelince...

Eğer siz ayrılmak istediğinizi söylediğiniz halde ayrılmamakta direniyorsa ve sizi rahatsız etmeye devam ediyorsa, yapılacak tek şey hukuk yoluna başvurmaktır. Bunun başka bir yolu yoktur. Siz ona istediğiniz kadar ayrılmak istiyorum, seni istemiyorum deyin; o sizin peşinizi bırakmıyorsa burada bir problem var demektir. Ama "Bekarken sevdiğim biri ile ilişkim var, ondan nasıl kurtulabilirim?" sorusu vasıtası ile şunu da çok net belirtmekte fayda var: Evlilik önemli bir konudur. Geçmişteki bağlarınızı koparmadan evlenmeniz durumunda ileride çok ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat