Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evlilikte doyurucu cinselliğin yaşanmaması ne gibi sonuçlara yol açabilir?

24,281
kez izlendi
Puan: 4.89 / 5
Detaylı Açıklama

Evlilikte doyurucu cinselliğin yaşanmaması ne gibi sonuçlara yol açabilir?

Evlilikte doyurucu cinselliğin yaşanmaması bazı nedenlere bağlıdır. Eğer bir çift koptuktan sonra tekrar bir araya gelmeyi başaramazsa cinsellik cazip bir şey olmaktan çıkar. Merak ettikleriniz UZMANTV videolarında!


Cinsel hayat erkekler için çok önemli gibi görünse de kadınlar için de çok önemlidir. Özellikle beden ve ruh sağlığı açısından düzenli bir cinsel yaşam çok faydalıdır. Cinsel yaşam cinsel performansın artırılması ile anlamlı hale gelir. 

Evlilikte doyurucu cinselliğin yaşanmaması bazı nedenlere bağlıdır. Eğer bir çift koptuktan sonra tekrar bir araya gelmeyi başaramazsa cinsellik cazip bir şey olmaktan çıkar.

İlişkinin sadece penis vajen birlikteliği olmadığını bilmek gerekir. Tensel temasın, görsel temasın ve sözsel temasın çok önemli olduğunu iki tarafın da bilmesi gerekir. Eğer ilişki orgazmla sonuçlanıyorsa bunu alkışlarız. Ama orgazm yaşanmıyorsa, bu durum ilişkinin kötü olduğu anlamına gelmemektedir.

Çiftlerin birbirlerini tanımaları ve ilişki esnasında konuşmaları çok önemlidir. Cinsel ilişkideki tavır ve davranışların da orgazmda çok büyük yeri ve önemi vardır. Bu yüzden partnerinizden ne istediğinizi mutlaka söyleyin ki istediğiniz seviyede orgazmı yaşayabilin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat