Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evlilikte cinsel yaşamı canlandırmak için çiftler ne yapabilir?

54,702
kez izlendi
Puan: 4.94 / 5
Detaylı Açıklama

Evlilikte cinsel yaşamı canlandırmak için çiftler ne yapabilir?

Evlilikte cinsel yaşam öncelikle kişilerin konuştuklarından etkilenir. İlk etapta kişilerin neler konuştukları ve paylaştıkları cinsellikte çok önemlidir. En önemlisi ise cinselliği konuşurken birbirlerine verdikleri tepkilerin iyi okunabilmesidir. Hepsi UZMANTV'de!


Seks hayatını canlandırmak için erkek ve kadının yapması gereken pek çok şey vardır.Evlilikte cinsel yaşam öncelikle kişilerin konuştuklarından etkilenir. İlk etapta kişilerin neler konuştukları ve paylaştıkları cinsellikte çok önemlidir. En önemlisi ise cinselliği konuşurken birbirlerine verdikleri tepkilerin iyi okunabilmesidir.

Eğer çiftlerden birinin aklında bir fantezi varsa bunu diğer çifte önerebilir. Çiftler akıllarındaki soru işaretlerini, isteklerini mutlaka birbirlerine aktarmalılar.

Seks oyuncakları seks hayatını hareketlendirmek için kullanılabilir. Pozisyonlar ve yataktaki yerler değiştirilebilir. Seks için uygun kıyafetler, seks yapılan yerin değiştirilmesi de çözüm olabilir. 

Porno film izlemek cinsel hayatınıza renk katıyorsa izlemenizde herhangi bir sakınca yoktur, aksine cinsel hayatınızın renklenmesindeki en önemli etken olabilir. Burada önemli olan partnerinizin de bu tarz filmleri izlemek istemesidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat