Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evli ya da partneri olan kadınların mastürbasyon yapması normal mi?

212,351
kez izlendi
Puan: 4.41 / 5
Detaylı Açıklama

Evli ya da partneri olan kadınların mastürbasyon yapması normal mi?

Evli ya da partneri olan kadınların mastürbasyon yapması normaldir. Mastürbasyon bir kendi kendini tatmin yöntemidir. Kadın eğer evli olmasına rağmen eşi ile bu tatmini bulamıyorsa ya da eşi olmadığı zaman orgazm yaşamak istiyorsa bir kadın çok normal bir şekilde mastürbasyonu tercih edebilir. 

Kadın kendini rahat, yalnız ya da bunu yapmaya yeterli bir zamanı olduğunu hissediyorsa, mastürbasyon daha rahat bir şekilde yapılacak, orgazm kolaylaşacaktır.

Mastürbasyon sosyal hayatınıza ket vuruyorsa ya da tercihinizi her defasında kendi kendinizden tatmin etmekten yana kullanıyorsanız, özellikle cinsel hayattaki partner sorumluluğunuzu almayıp sadece mastürbasyona yöneliyorsanız, bu mastürbasyonun zararlı olduğu bir aşamadır. 

Ancak normal şartlarda mastürbasyon, özellikle partnerlerin birbirlerine yaptıkları mastürbasyon hem cinsellikten alınan keyfi, hem de orgazm süresini artırır. Bu nedenle kadının mastürbasyon derecesini ve sıklığını kendisinin ayarlaması gerekir. 

Mastürbasyonun çiftler arasındaki cinsel ilişkiye eklenmesi, çiftlerin cinsel hayatını renklendirebileceği gibi, aynı zamanda orgazm kalitesinin de artmasını sağlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat