Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evli çiftlerin hangi sıklıkta cinsellik yaşaması normaldir?

115,700
kez izlendi
Puan: 4.79 / 5
Evli çiftlerin hangi sıklıkta cinsellik yaşaması normaldir?

Bireylerin cinsel ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Kimisi için cinsel ilişki her gün, kimisi için haftada bir ya da ayda bir olabilir.


Bireylerin cinsel iştahı konusunda aynı fikirde olmaları gerekir. İçinde bulunulan durumlar, şartlar kişinin düşünceleri ve hayalleri cinsel iştahı etkileyen etmenlerdir. Bu sebeple 20?li yaşlarda cansız bir cinsellik yaşarken 30?lu 40?lı yaşlarda cinsel iştah daha da artar.


Genellikle kadınlar 30?lu yaşlarında cinsel arzu zirvelerindedir. Erkeklerde bu durum 20?li yaşlarda mevcuttur. Ancak yaşı genç olan erkekle daha ileriki yaştaki erkeğin bir kadını tatmin etme becerileri aynı olmayabilir. Yaşı ileri olan erkek, kadını memnun etmeyi daha iyi bildiği için doyucu bir cinsel ilişki sağlayabilir.

Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat