Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evin antresi nasıl düzenlenmeli?

5,476
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Evin antresi nasıl düzenlenmeli?

Antreler evin en karanlık alanları olarak bilinir. Kapılar kapandıktan sonra antreler tamamen karanlığa gömülürler. Bu yüzden antrelerde başarılı bir aydınlatma olması gerekir. Ayrıca antreler giriş ve karşılama bölümü olduğu için dekorasyonuna özellikle dikkat edilmelidir. 

Evin antresi nasıl düzenlenmeli denilecek olursa, farklı duvar kağıdı seçimleriyle hoş bir görünüm elde edilebilir. Parçalı ve damalı duvar kağıdı çeşitleri seçilebilir. Eğer kişisel olarak beğeniliyorsa, klasik damask tarzda duvar kağıtları antrelerde kullanılabilir.

Zeminlerde ise çok fazla kaygan olmayan soğuk malzemeler seçebiliriz.  Antrenin yüzeyini kaplamak için seramik seçerken, parlak malzeme yerine mat malzeme tercih etmek daha doğru olur. 

Antreler normalde 90 cm ile 100 cm arasında genişliklere sahiptirler. Bu dar alanları daha elverişli bir kullanıma açmak için çeşitli uygulamalar deneyebiliriz. Örneğin füme ya da bronz renkte aynalar duvarları süsleyebilir, küçük aile fotoğraflarımızın bulunduğu köşeler antrede farklı ve hoş bir görünüm yaratabilir.   

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat