Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evimizi dekore ederken nereden başlamalıyız?

89,814
kez izlendi
Puan: 4.02 / 5
Evimizi dekore ederken nereden başlamalıyız?
Öncelikle renge ve tarzımıza kara vereceğiz. Minimal tarz mı, retro tarz mı yoksa klasik tarz mı? Daha sonra oluşturmak istediğimiz atmosfere göre tarzımızı oluşturacağız.

Elimizde antika eşyalar varsa, bunu minimal bir tarz uygulamak çok zor olacaktır. Tarzı belirlemek için en kolay yol bir pano oluşturmaktır.

Bu panoya çok sevdiğiniz bir dokuyu, rengi veya bir aksesuarın resmini iliştirebilirsiniz. Bu pano dekorasyon işlerinizde size önemli bir kılavuz olacaktır.

Zaman alacak mekanik ve elektrik uygulamaların karar verip, siparişleri oluşturmak size vakit kazandıracaktır. Banyo ve mutfak mobilyalarına dekorasyon işine başlarken karar verilmeli.

Diğer bir püf noktası ise dekorasyona başlarken tüm kararlarınızı kesin olarak vererek daha sonra vakit kaybına uğramamanızdır.
Ev & Dekorasyon Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat