Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Evde yapılan nişan törenleri için nasıl bir makyaj yapabiliriz?

1,850
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Evde yapılan nişan törenleri için nasıl bir makyaj yapabiliriz?

Evde gerçekleşen nişan törenlerinde ev ortamında olduğumuz için abartılı bir makyajdan kaçınmalıyız. İnce bir fondöten ve ince bir pudra evde gerçekleşecek nişan töreni için doğru bir başlangıçtır.

Gözlerimizi boyarken geçişken ve yumuşak tonda renkleri tercih edebiliriz. Bu şekilde sade bir göz makyajıyla gözlerimizi ortaya çıkarmış oluruz. Yanaklarımız çok koyu renk olmamalıdır. Dudaklarımızı ise istediğimiz renge boyayabiliriz. Burada önemli olan kriter gözlerimizi boyarken kullandığımız renklerdir.

Evde nişan makyajının püf noktalarından birisi ortama uygun bir tarz oluşturmaktır. Büyük pürüzler yoksa evde sadece pudra da tercih edebiliriz. Sıcak renklerde bir far, çok uzun olmayan bir eyeliner, rimel, koyu olmayan bir allık, koyu bir göz makyajı varsa açık, açık bir göz makyajı varsa koyu renk bir ruj kullanabiliriz.

Nişan makyajı püf noktaları hakkında bilgi edinin... Nişan için nasıl bir göz makyajı yapılabilir? Kalem nasıl çekilir? Hangi renk far kullanabiliriz, evde yapılan nişan törenlerinde nasıl bir nişan makyajı yapmak gerekir, nasıl renkler kullanalım öğrenin. Nişan makyajı için hangi malzemelere ihtiyacımız var, nasıl bir göz makyajı yapılabilir, nasıl ruj sürelim, hangi renkleri tercih edelim uzmanından öğrenin.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat