Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

EURO 2016'da kısıtlı sayıdaki bileti kimler alabilecek?

2,395
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

EURO 2016'da kısıtlı sayıdaki bileti kimler alabilecek?

UEFA EURO 2016'nın Türkiye biletleri Türk Vatandaşları, Türkiye'de oturan vatandaşlarımız ve Avrupa'da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız tarafından T.C. kimlik numarası ve pasaport numarası belirtilerek alınabilecek. 

UEFA bilet sistemi üzerinde bunun yanı sıra açılan yeni bir kategori ile Türkiye Milli Takım Taraftar Kulübü üyeleri de bu biletlere ulaşabilecek. Dolayısıyla UEFA sistemine Türkiye Milli Takım Taraftar Kulübü üyesi olarak gitmek artı bir avantaj sağlayacak. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) olarak vatandaşlarımıza öncelik vermek, onları daha şanslı kılmak ve futbol severlerin biletlere daha kolay ulaşma şansını artırmak için bu sistemi yerleştirdik.

UEFA EURO 2016 biletleri tamamen online bir sistem üzerinden alınacak ve herhangi bir şekilde kağıt imzalanmayacak, herhangi bir posta yapılmayacak. Biletlere sadece internet üzerinden başvuru yapılacak ve ödemeler kredi kartı ile alınacak. Bunun ardından biletler UEFA tarafından futbol severlerin evlerine ya da işyerlerine kargolanacak. 

UEFA EURO 2016 bilet satış sistemini tamamen UEFA üstleniyor ve bilet satış ve teslim aşamasında TFF herhangi bir rol oynamayacak. TFF'nin tek rolü futbol severler arasındaki Türkiye Milli Takım Taraftar Kulübü üyelerine öncelik vermek olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat