Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Eşim erken boşaldığı için orgazm olamıyorum, ne yapmalıyım?

24,245
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Eşim erken boşaldığı için orgazm olamıyorum, ne yapmalıyım?

Eşler arasındaki iletişim bozuklukları, birbirleriyle iyi anlaşamayıp evlilik sorunları yaşayan eşler de elbette cinsel yönden de sorun yaşayabilirler. Eşteki cinsel işlev bozuklukları, erken boşalma ya da ereksiyon güçlükleri de kadının orgazm yaşamasını zorlaştırır. Kadında görülen cinsel işlev bozuklukları da orgazmı yaşamasını zorlaştırır. Toplumsal baskılar, ayıp, yasak, yanlış diye bilinenler, yaşam içinde gerçekleşen cinsel travmalar, tecavüz, taciz gibi olaylar kadınlarda orgazm bozukluğu sorununa neden olabilir.


Cinsel ilişki sırasında erkeğin erken boşalması bir sorundur. Erken boşalmanın da tedavisi var, eşlerin de psikoterapi alması önerilir.

Erken boşalma

Erken boşalmanın kıstası nedir, öncelikle bu çok saptanması gerekir. Erkek, sevişmenin başında erekte oluyor, 15-20 dakika sürüyor ve girişte erken boşalıyor ya da sevişmenin başında erken boşalıyor olabilir.

Erkek, ereksiyonu hangi evrede, nasıl oluyorsa o zaman da eşler psikoterapiye alınıyor ve bilgilendirilir. Bu sayede kadının ve erkeğin beklentilerini ortada bir yerde buluşturmak mümkün olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat