Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Eşim değişik seks pozisyonlarında ısrar ediyor, ona evet demeli miyim?

15,505
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Eşim değişik seks pozisyonlarında ısrar ediyor, ona evet demeli miyim?

Erkeğin çok fazla uyarılarak erken boşalmasına neden olan ya da erkeğin boşalma süresini kısaltan seks pozisyonları vardır. Bunların başında klasik, erkeğin üstte olduğu seks pozisyonu ya da misyoner pozisyonu gelir. Bu pozisyonda erkek fazla uyarıldığı için daha kısa sürede boşalır.

Sekste ısrar olmamalıdır. Sekste zorlama ve kişiden bir şeyin mutlaka yapılmasını beklemek normal değildir. Sekste iki kişinin isteği önemlidir. Pek çok pozisyon tabii ki denenebilir. Her pozisyon her kişiye uygun olmayabilir. 

Kişinin orgazm olmasını sağlayacak pozisyonlar farklıdır. Orgazmın kolay olabilmesi için değişik seks pozisyonları denenebilir fakat zorlama olmamalıdır. Doğru seks pozisyonu deneme yanılma yöntemi ile bulunabilir. Eğer partneriniz bunu size önerdiyse deneyin. 

Eğer pozisyon hoşunuza gitmediyse bir daha yapmamak elbette elinizdedir. Çeşitli pozisyonlar vardır. Cinsel isteği arttırıcı ya da orgazm olmayı kolaylaştıran, kadının klitoral uyarımını arttıran pek çok pozisyon vardır. 

Eğer pozisyon size uygun değilse kolaylıkla bunu partnerinize söyleyebilmelisiniz. Şu pozisyonu istiyorum şeklinde baskıcı bir şekilde değil de daha uygun bir dille de isteğinizi belirtebilirsiniz.

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat