Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Eşim çıplak ya da örtü olmadan sevişemiyor, onu nasıl ikna edebilirim?

16,368
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Eşim çıplak ya da örtü olmadan sevişemiyor, onu nasıl ikna edebilirim?

Küçüklüğümüzden bu yana, gençlik dönemden aktif cinselliğin yaşandığı döneme kadar bize bazı eğitimler verilir, bazı süreçlerden geçeriz. Bunlardan biri de bilmeden de olsa aydınlıkta sevişme ya da yatak içinde seviş kurallarıdır. 

Sevişirken ışıkları kapat mantığı da vardır. Bu alışkanlıklar özellikle kadınlarda vardır. Öğretilen bu olduğu için kadın bunu uygular. Partnerler birbirlerini çıplak görmek isteyebilir. Yatak dışında farklı yerlerde de sevişmek isteyebilir. Bununla ilgili partnerinizle konuşmanız gerekir. 

Partneriniz mutlaka ışığı kapamak istiyor, çıplak sevişmek istemiyorsa onu ikna etmek açısından ne istediğinizi söylemeniz önemlidir. Ben aydınlıkta sevişmek istiyorum, benim yanımda rahat rahat çıplak dolaşabilirsin demeniz önemlidir. 

Sık sık söylemenize rağmen kişi bunu yapmamaya devam ediyorsa bunu değiştirmeniz pek mümkün değildir. Eğer bunu ikna edici bir dille söylerseniz, sizin bu şekilde daha mutlu olacağınızı söylerseniz etkili olabilir. Fakat illa partneriniz sizin istediğinizi yapmak zorunda değildir. Eğer o şekilde mutluysa çok da karışmamak gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat