Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erotik film izlemek ön sevişme yerini tutar mı?

26,032
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erotik film izlemek ön sevişme yerini tutar mı?

Erotik film izlemek ön sevişmenin yerini tutmaz. Fakat ön sevişmeye ivme kazandıran yöntemlerden biridir. Görsel olarak gözlemek, fikirlerin harekete geçirilmesi için bu tür objeler önemlidir. Gördüğünüzü eğer partnerinizde uygulayabilirseniz ve ilişkinize yansıtabilirseniz ön sevişmeye güzel bir başlangıç yapmış olursunuz. 


Erotik film izlemek ön sevişmenin yerini tutmaz. Fakat ön sevişmeye ivme kazandıran yöntemlerden biridir. Görsel olarak gözlemek, fikirlerin harekete geçirilmesi için bu tür objeler önemlidir. Kadınlar da erkekler gibi erotik film izlemekten hoşlanır. Birlikte seks içerikli bir film izlemek, daha birbirinize dokunmadan sevişmeye hazır hale gelmenizi sağlayabilir. Gördüğünüzü eğer partnerinizde uygulayabilirseniz ve ilişkinize yansıtabilirseniz ön sevişmeye güzel bir başlangıç yapmış olursunuz. 

Erotik film veya porno izledik ve ön sevişme aşamasını orada bitirdik o halde artık sonuca odaklanalım ve cinsel birleşme olsun mantığı yanlıştır. Cinsel hayatın renklendirilmesinde, harekete geçirilmesinde erotik film izleme önemli bir yöntemdir ama asla ön sevişmenin yerini tutmaz.

Cinsel güdü dediğimiz libidonun açığa çıkması için kadının da erkeğin de farklı davranışlara ihtiyacı vardır. Bu noktada da ön sevişme devreye girer. Dokunma yoksa, cinsel birleşmenin kalitesinden ve doğruluğundan söz etmek pek mümkün değildir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat