Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erken boşalma kesin olarak tedavi edilebilir mi?

52,113
kez izlendi
Puan: 4.45 / 5
Detaylı Açıklama

Erken boşalma kesin olarak tedavi edilebilir mi?

Erkeklerin cinsel hayatlarındaki en büyük korkulardan biri erken boşalmadır. Erken boşalma sorunu kesin olarak tedavi edilebilen bir hastalıktır.

Erken boşalma tedavisinde psişik tedavi, davranışsal tedavi ve ilaç tedavi yöntemleri kullanılır. Bu tedavi yöntemleri kişinin kendi kendine uygulayabilmesi imkanından dolayı güncel olarak uygulanan tedavi yöntemleridir.

Günümüzde erken boşalma tedavisinde en çok kullanılan yöntem ilaç tedavileridir. Erken boşalmaya karşı kullanılan ilaçlar %90'ın üzerinde iyi sonuç verir.

Erken boşalma tedavisinde kullanılan psikolojik yöntemler uzun süren tedavi yöntemleridir. Psikolojik tedaviler 6 - 20 hafta arasında değişiklik gösterebilir.

Cinsel sorunlar ve diğer bedensel hastalıklar sağlıklı ve mutlu bir yaşantıyı sürdürmek için tedavi edilmesi gerekir. Erken boşalma sorunu olan erkeklerin de zaman geçirmeden hayatlarını büyük ölçüde sıkıntıya sokan ama çözümü çok kısa ve basit olan problemi bir üroloji veya psikiyatri uzmanından yardım alarak çözmesi gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat