Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerin hangi cinsel problemleri için hipnoz kullanılabilir?

35,224
kez izlendi
Puan: 4.75 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerin hangi cinsel problemleri için hipnoz kullanılabilir?

Cinsel problemler cinselliğin evrelerinin hepsinde veya bazı bölümlerinde yaşanabileceği gibi, ilişki sonrası kendini kötü, suçlu, pis hissetme gibi şekillerde de ortaya çıkabilir. Yetersizlik, kötü hissetme gibi hisler de zaman içerisinde kişiyi cinsellikten soğutur ve uzaklaştırır.

Türkiye'deki erkeklerin %70'i, kadınların %80'inde cinsellik ile ilgili sorunlar vardır. Erkeklerde görülen cinsel sorunlar, sertleşme problemi, iktidarsızlık, erken boşalma çok sık görülür. 

Erken boşalma ve sertleşme sorununun birçok nedeni vardır. Psikolojik, aile ile olan iletişim, gençlik döneminde mastürbasyon yaparken çabuk bitsin çabası, alkol ve sigara kullanımı erken boşalma ve sertleşme sorunlarının nedenlerindendir.

Hipnozda sebep neyse ona yönelik algıları değiştirip, egoları güçlendirerek ve fantezi modellemeleri yaparak sonuca adım adım gidilir.

Türkiye'de önemli olan erkeklik göstergesi sertleşmedir. Erken boşalma Türkiye?de daha çok görülmesine rağmen problemi sertleşme sorunu olan kişiler daha çok doktora gider.

Hipnoz tıbbın her alanında tedavi, tedaviye destek, tedavi öncesi ve sonrasında hastanın hazırlanması ve tedavinin devamlılığının sağlanması aşamalarında bir yan etki olmaksızın kullanılan, bilimsel bir yöntemdir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat