Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde saç dökülmesini önleyen Trixowell serum nasıl kullanılır?

13,092
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerde saç dökülmesini önleyen Trixowell serum nasıl kullanılır?

Trixowell serum sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanılmalı. Burada önemli nokta serum kullanmadan önce saçların temiz ve gözeneklerin açık olması. Serum uygulamasını saçlarımızı yıkadıktan ve bir havlu ile kuruladıktan sonra nemliyken yapmamız daha çok tercih edilir. Daha başarılı sonuç almak için Trixowell serumu temiz ve gözenekleri açık saçlara uygulanmalıdır.

Saç dökülmesine karşı serum kullanmadan önce saçlarınızı ayırın. Serumu özellikle incelen bölgelere uygulayın. Saçları ayırın. Serumun ucu ile bir paf yaptıktan, serumu püskürttükten sonra serumu masajla, friksiyon yaparak incelen bölgenin derisine yedirin ve bunu her paftan sonra tekrarlayın. Sabah 5 paf, akşam 5 paf şeklinde yapın. Serumu püskürtmeden sonra deriye mutlaka yedirin. 

Trixowell serumu saçınıza uyguladıktan sonra en az 3-4 saat boyunca saçınızı yıkamayın. Bu nedenle kafanızı yıkadıktan sonra serum uygulaması yapın. Zaten serumun saçlar temizken ve gözenekler açıkken uygulanması çok daha iyi sonuç alınmasını sağlar.

Serum içerisinde özellikle erkekler için saw palmetto bitkisi dediğimiz Güney Amerika'ya ait cüce kaktüs bilgisi yer alır. Bu, saçlarda genetik dökülmeye neden olan Dihidrotestosterona (DHT) hormonunu engelleyen, azaltan; tamamen doğal bitkisel bir üründür. Bunun çok iyi yedirilmesi ve ciltten emiliminin sağlanması gerekir. O yüzden kullanıcıya da büyük görev düşer. Masajı iyi yapması lazım. 

Bunun yanı sıra Trixowell serumda saçları dipten uyaran, pek çok aktif, ödül almış kök hücre teknolojisi de bulunur.  Tüm bu etken maddelerin etkilemesi için serumun doğru bir şekilde kullanılması gerekir. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat