Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde cinsel performansı arttırmak için neler yapılabilir?

24,683
kez izlendi
Puan: 3.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerde cinsel performansı arttırmak için neler yapılabilir?

Cinsel performansın arttırılması büyük oranda çiftlerin ilişki sırasındaki beklentilerinin karşılanmasıyla doğru orantılıdır. Bu yüzden ilişki sırasında hangi pozisyonun istendiğini söylemek büyük önem taşır. 

Erkeklerin cinsel performanslarını arttıran diğer bir önemli nokta da kadınların ilişki sırasında konuşmalarıdır. Özellikle dirty talking denen cinsel içerikli konuşmalar erkeğin cinsel performansını olumlu yönde etkiler. 

Bunlların yanı sıra bazı renklerin, cinsel oyuncakların ve kadınların tercih edebileceği farklı giysilerin de erkeklerin cinsel performanslarını arttırdığı söylenebilir. Ancak unutmamak gerekir ki her erkek ve her kadın için cinsel performansı arttıracak şeyler farklıdır. Bu noktaları kişinin kendi keşfetmesi ve partneriyle paylaşması gerekir. Bu şekilde iki taraf da ilişkiden daha büyük haz alacaktır.

Cinsel içerikli film izlemek özellikle gençlerde orgazmın en kolay yoludur. Ev çiftler birlikte cinsel içerikli finl izleyerek cinsel performanslarını artırabilirler. Burada önemli olan filmleri birinci planda tutmak partnerinizi alternatif olarak görmek son derece yanlış bir tutumdur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat