Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde burun estetiği ameliyatı nasıl olmalı?

4,479
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerde burun estetiği ameliyatı nasıl olmalı?

Çok uzun yıllar boyunca burun estetiği ağırlıkla kadın ağırlıklı yapıldığı için erkekler her zaman için burun estetiği konusuna korku ile yaklaşıyor. Çünkü estetik sonucu kadınsı bir burna sahip olmak istemiyorlar. Uzun yıllar öncesinde burun estetiği konusunda tecrübeler daha az olduğu ve bu iş ağırlıkla kadınlarda yapıldığı için erkeklerde biraz daha kavisli, hafif feminen görünen, kalkık burunlar elde edildiği olmuştur. Fakat günümüzde kesinlikle erkeksi yapıyı bozmadan burun estetiği yaptırmak mümkündür. 

Burun estetiğinde kadında ve erkekte baktığımız oranlar ve açılar çok daha farklıdır. Örneğin bir burun estetiği düşünürken kadınlarda burnun dudakla yaptığı açı 100 ile 105 derecede tutulurken, erkeklerde bu açı biraz daha aşağıda, 90 ile 95 derece arasındadır. Erkeklerde burun ile dudak arasındaki açı mümkün olduğunca dik olmalıdır. Çünkü bir erkeğe asla ve asla kadınsı, daha feminen bir görüntü vermek istemeyiz, bir kadına da erkeksi bir görüntüye yol açacak düşük bir burun yapmak istemeyiz. 

Erkeklerde burun estetiği yaptığımız zaman daha düz, kavisli olmayan, herhangi bir oyukluğu olmayan keskin hatları tercih ederiz. Aynı şekilde burun ucunu da fazla kaldırmıyoruz. 90 - 95 derecede tutuyoruz. Kadınlarda yaptığımız gibi burun ucundaki daraltmayı belirgin hale getirmiyoruz ki hastanın erkeksi görünümünde herhangi bir problem olmasın. 

Burun estetiği ile ilgili daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54

Özellikle sporla uğraşan, hatta profesyonel olarak spor yapan erkeklerde de burun estetiği uygulamaları yapılabiliyor. Genellikle erkeklerde nefes problemleri kadınlara göre çok daha fazla gerçekleşiyor. Bunda sıkça karşılaştıkları travmaların, darbelerin de büyük etkisi var. Bu nedenle burun estetiğine karar veren bir erkekte de mutlaka aynı operasyon sonrasında burundan nefes almaya engel yaratacak her tür engeli ameliyat sırasında kaldırıyoruz. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat