Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde bere seçiminde en sık yapılan yanlışlar nelerdir?

5,135
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkeklerde bere seçiminde en sık yapılan yanlışlar nelerdir?

Giyeceğiniz kıyafet ile takılarımızın uyumu, farklı yaşam alanlarında oluşturulan stil ve bu stile göre neler giyeceğiniz, bere seçiminde çok önemlidir. Erkeklerin genel olarak kadınlara göre aksesuar seçiminde daha kısıtlı olan alanı nedeniyle atkı, bere, şapka ve eldiven uyumunu yakalaması gerekir.

Erkeklerin şapka ve bere seçiminde yaptığı en büyük yanlış stili dışında yaptıkları seçimlerdir. Klasik bir kıyafet tarzınız var ise, takım elbiseyi sıklıkla kullanıyorsanız klasik şapka ve berelere, kasketlere; spor kıyafetlerde ise ağırlıklı olarak spor berelere yönelmeniz gerekir.

Kıyafet ile bere uyumu

Desenli bir palto yahut montun üzerine yine desenli bir bere veya şapka takmamak gerekir. Bu, gözü yoracağından şık durmayacaktır. Bu nedenle desenli bir palto veya mont ile düz renkli şapka ve bereler; düz renkli mont ve paltolarla ise arzu ettiğimiz desende şapka ve bereler takabiliriz.

Kıyafeti genel olarak bir bütün olarak düşünmemiz gerektiğinden, kullanacağımız her aksesuarın birbiri ve kıyafet ile uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat