Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler seksi kadınlardan daha mı fazla düşünür?

13,659
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler seksi kadınlardan daha mı fazla düşünür?

Erkekler, kadınlara göre cinselliği daha fazla düşünüyor olabilir. Kadının daha az düşünmesindeki sebep, cinselliği iyi yaşamaması olabilir. Cinsellikten çok keyif almamasının nedeni, ön sevişmeye yeterli zaman ayrılmaması, partneriyle yaşadığı cinsellikten haz almaması olabilir. Aslında, iyi bir cinsel hayatı varsa kadın da cinselliği düşünür. Ancak genel olarak kabul edilen erkeğin daha fazla cinsellik düşündüğüdür.

Erkekler cinsellikten haz alıyor ve cinsellikle ilgili bir sorun yaşamıyorlarsa keyif aldıkları için cinselliği daha fazla düşünebilirler. Yemek yemekten keyif alan birinin yemek yemeyi düşünmesi gibi, sağlıklı bir cinsel hayatı olan kadın ve erkek de cinselliği düşünecektir.
Çeşitli fantezilerle cinsel hayatını renklendirip, cinselliğe daha fazla zaman ayıracaktır. 

Erkek, cinsellikle ilgili sorun yaşıyorsa, örneğin sertleşme problemi varsa veya erken boşalma sorunu yaşıyorsa ve bu partnerinde de memnuniyetsizlik yaratıyorsa erkek cinsellikten kaçınabilir. Üstelik bir de partneri memnun olmadığından bahsetmeye başladıysa sorun daha da büyüyebilir. Erkek cinselliği iyi yaşayamadığı ve yaşatamadığı için birliktelikten kaçınacaktır. Bu da ilişkiyi yıpratacak bir etken haline gelebilir.

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat