Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler saçlarını uzatırken nelere dikkat etmeli?

79,891
kez izlendi
Puan: 4.32 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler saçlarını uzatırken nelere dikkat etmeli?

Erkekler saçlarını uzatırken çok büyük sorunlar yaşıyor. Öncelikle doğru kesim yapılması  gerekiyor. Saça normal bir kesim yaptırmakla, saçı uzatmak için bir kesim yaptırmak arasında çok büyük fark var. Bu 

sebeple saçlarınızı uzatmak için kesim yaptırıyorsanız kuaförünüz yanları kabarmayacak şekilde, altları kısaltıp üstleri bırakarak katlı bir kesim tercih etmeli. Saçlarınız belli bir boya gelip kabardığında ise zik zak taçlarla saçlarınızın geriye doğru uzamasını sağlayabilirsiniz.

Saçlarınızı uzatırken çok fazla şekillendirici sürmemeli, bunların yerine nemlendirici el kremi sürebilirsiniz. "Saçım kabarıyor ama uzatmak da istiyorum" diyerek asla avuç avuç jöle sürmeyin. Bu seçim saç tellerinizi kaybetmenize neden olabilir.

Saçlarınızı yıkama aşamasında 2 defa şampuanlamanız gerekir. Kurutma aşamasında ise çok fazla fön ve fırça kullanmamalısınız. Kuruttuktan sonra saçınızı toplarken çok sert lastik kullanmayıp, bez ve yumuşak lastikleri tercih etmelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat