Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler saçlarındaki dökülmeyi hangi modellerle gizleyebilir?

22,707
kez izlendi
Puan: 4.05 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler saçlarındaki dökülmeyi hangi modellerle gizleyebilir?

Erkeklerin saç dökülmelerini gizleyebilmesi için yapabilecekleri bazı modeller mevcuttur. Öncelikle dökülmenin nerede olduğunu belirlememiz gerekmekte. Eğer şakak kısmında bir açılma ya da dökülme söz konusuysa saçları ön tarafa doğru getirerek, şakak kısmını örterek iyi bir görünüm elde edilebilir.

Saçların uçlarını ıslak görünümlü jöle ya da saç şekillendirici ile ayırarak şekil verildiği taktirde saç derisi gözükecektir. Saç dökülmesi yaşayan erkekler bu tip şekillendirmeleri, saçta ıslak görünümü tercih etmemelidir. Mat görünümlü saç şekillendiricilerle saçları dağıtarak iyi bir görünüm sağlanabilir.

Saç dökülmesine karşı püf noktası: Saçta dökülme problemi varsa şampuanın içine çam terebentin esansı atarak dökülmeyi engellemeye yardımcı olunabilir. Yaklaşık 200 ml şampuana 20 damla çam terebentin esansı uygun olacaktır. Çok yağlı ve dökülme eğilimi olan bir saça ise aktardan alınabilecek bir taş kilinin sıcak su ile karıştırılıp kafa derisine sürülmesi faydalı olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat