Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler kendilerini doğuma nasıl hazırlamalı?

3,928
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler kendilerini doğuma nasıl hazırlamalı?

Erkeklerin doğuma hazırlık sürecinde aşacakları çok önemli bir nokta var. Her zaman çözüm üretmek zorunda değiller. Kadınlar hamilelik ilerledikçe salgıladıkları hormonlar sonucunda daha hassas hale geliyorlar. Bu aşamada kadınlar çok büyük çözümler değil, sadece dinlenmek ve anlaşılmak isteniyorlar. 

Erkeklerin doğuma hazırlık sürecinde eşlerini anlamaları, yanlarında olmaları ve onları desteklemeleri yeterlidir. Gerekli olan durumlarda eşler çözüm üretebilirler. Özellikle hamilelik haftası artıkça ailelerin beraber çözüm üretmeye ihtiyaçları vardır. 

Erkeklerin de kadınlar kadar doğumla ilgili birçok korkusu vardır ve onların da bu korkularını gidermeleri gerekir. Erkeklerin doğumla ilgili şüphelerini, içlerindeki her soruyu uzmanlara sorması gerekir. İçlerine attıkları her çelişki doğum sırasında açığa çıkacaktır. Bu korku doğumun gidişini de olumsuz yönde etkileyebilir. 

Doğum anında stres bulaşıcıdır. Stres altındaki her erkek bu kaygısını mutlaka anneye geçirir. Bu da doğumun gidişini bozan bir durumdur. Bu nedenle doğum öncesinde baba adayının doğum süreçleri hakkında bilgilenmesi, panik yapmaması için öncesinde konuya hakim ve hazırlıklı olması gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat