Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler hangi cilt bakım ürünlerini kullanmalı?

33,902
kez izlendi
Puan: 2.88 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler hangi cilt bakım ürünlerini kullanmalı?

Erkekler cilt bakımı ve temizlik ürünü seçerken bazı önemli noktalara dikkat etmeli. Öncelikle kullanılacak erkek cilt bakım ürününü kişinin cilt tipine uygun olması gerekir. 

Eğer kişi yağlı ve karma cilde sahipse cildindeki yağlanmayı arttırmayacak ve dengeleyecek bakım ürünlerini seçmelidir. Yağlı cilde sahip erkekler içeriğinde salisilik asit bulunan bakım ürünlerini tercih edebilir. Siyah nokta sorunu olan erkekler ise meyve asidi içeren bakım ürünlerini kullanmalıdır. 

Yağlı cilt yapısına sahip erkekler cilt bakımında nemlendirici olarak yoğun olmayan ve serum ve hyaluronik asit içeren ürünleri tercih etmeli. 

Kuru cilt yapısına sahip erkekler ise ciltlerini temizlemek soft temizleyici ürünler kullanmalı bakım için de yoğun nemlendirici içerikli ürünleri tercih etmeli. Bu ürünlerin seramidler ve esansiel lipidler içermesi önemlidir. 

Erkekler ciltlerini güneşin yıpratıcı etkisinden de korumalıdır. Güneş, ciltte lekelenmelere ve cildin çabuk yaşlanmasına neden olur. Bu nedenle erkekler özellikle sıcak ve güneşli mevsimlerde ciltleri için güneş koruyucu ürünler kullanmalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat