Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler eşlerinin hamilelik döneminde ne tür cinsel sorunlar yaşayabilir?

47,845
kez izlendi
Puan: 4.80 / 5
Detaylı Açıklama

Erkekler eşlerinin hamilelik döneminde ne tür cinsel sorunlar yaşayabilir?

Eşleri hamile olan erkeklerde bazı cinsel sorunlar yaşanmaktadır. Bu durum çoğu zaman normal olarak karşılanmalıdır. Bu dönemdeki baba adaylarının cinsellikten neden soğuduğunu sorgulamaması gerekir. 

Hamilelik dönemi özellikle ilk kez baba olacak erkekler için farklı bir süreçtir. Bu dönemde kadınlar erkekler için eş, cinsel partner olmanın dışında anne adayı olma haline bürünmektedir. Eğer hamileliğin öncesinde tam olarak oturmamış bir ilişki varsa; anne ve baba adayının beraberliklerinin süresi, evliliklerinin genel gidişatı, sorun olup olmaması gibi kriterler erkeğin hamilelik döneminde cinsellikten soğuyup soğumayacağı konusunda etkili olmaktadır.

Erkeğin bilinçaltına yerleşen herhangi bir durum hamilelik dönemindeki cinsel ilişki sırasında acaba bebeğe zarar verir miyim düşüncesi ortaya çıkabilir. Bilimsel olarak bu durum çok mümkün değildir. Ancak bu durum birçok erkeğin bilinçaltına yerleştiği için hamilelik döneminde eşlerin cinsel yönden sorun yaşamasına neden olur. 

Bu dönemlerde eşler cinsel ilişki olmadan seks yapmayı denemelidir. Hamilelik döneminde yaşanan cinsel sorunlarda eşlerin sakin olması ve bu durumun geçici olduğunu bilmesi gerekir. 

Videoyu Göster

Anne & Çocuk Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat