Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek ve kadının sekse bakış açısı farklı mı?

106,730
kez izlendi
Puan: 4.69 / 5
Erkek ve kadının sekse bakış açısı farklı mı?
Erkeklerin uyarılması, kadınların uyarılmasından teknik anlamda çok daha kolay. Çünkü çıplak kadın vücudu ya da çıplak adam vücudu yani seksüel yönelimine göre çıplak bir beden erkeğin ilk uyarı sinyallerini alması için yeterlidir. Ama bir kadın için karşısına çıplak Tom Crouse'ı da koysanız Allah sevdiğine bağışlasın der geçer gider.

Kadın ve erkek için iki farklı durum söz konusu. Erkeği sekse davet etmek, kadını sekse davet etmekten biraz daha kolaydır. Ama bu erkekler her kadınla sevişir anlamında değil. Hayır, bu ciddi bir haksızlık. Erkeklerin de seçimleri vardır ama erkeklerin merakları yumurtalarını doğa içgüdüsüyle oraya buraya sunma istekleri kadından daha farklı.

Erkek dölleme üzerine programlanmış

Kadının biyolojik, genetik olarak hayatı verme kurgusuyla, erkekse dölleme, yani ne kadar döllersem diye donanmıştır. Bu nedenle erkekler biraz daha açık bakarlar. Yani aşık olması, sevmesi, tutku duyması, seksüel sadakat dediğimiz şey için çok yeterli olmayabiliyor bazen erkek için.

Erkeğin kafasında başka biri varsa elde etmek zorlaşır

Kadın için erkeği baştan çıkarmak bu anlamda aslında daha kolay. Ama erkeğin aklında başka bir kadın varsa ve siz de onun partneriyseniz onu baştan çıkarmanız zorlaşır. Yani ne sunarsanız sunun, ne kadar soyunursanız soyunun zorlaşır çünkü bir kere merakları kaymıştır. Merak erkek için önemli bir unsur.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat