Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek ilk cinsel deneyimini yaşayacak partnerine nasıl yaklaşmalı?

49,647
kez izlendi
Puan: 3.93 / 5
Detaylı Açıklama

Erkek ilk cinsel deneyimini yaşayacak partnerine nasıl yaklaşmalı?

İlk cinsel ilişki kadınlar için son derece önemlidir. İlk cinsel ilişki, kadın için sonrasında iyi hatıralar bırakması açısından kadının kendini iyi hissettiği bir dönemde, özel bir zamanda ve özel bir yerde gerçekleşmelidir. 


İlk cinsel deneyim sırasında ve özellikle erkeğin de ilk cinsel deneyimi olacaksa sınırların belirleneceği bir cinsel yaklaşımda bulunulması gerekir. 

Cinsellik kişilerin kendi istedikleri seviyeye kadar gidebileceği, istedikleri anda durdurabilecekleri şekilde başlanmalıdır. Bu da çiftlerin aralarında iyi iletişim kurması, beklentilerini, neyden hoşlanıp hoşlanmadıklarını paylaşmaları ile gerçekleşir. 

İyi sevişebilmek sadece fiziksel olarak değil cinsellik sırasındaki iletişimin de iyi olması demektir. Bu nedenle erkek, kadının anlayacağı dilde bir yaklaşım sergileyip eşinin isteği doğrultusunda cinselliği derinleştirmeli ya da sonlandırmalıdır. 

Çiftlerin birbirlerine anlayışla yaklaşmaları aralarında güveni oluşturur ve güven ilişkisinin olduğu cinsellikler daha sorunsuz yaşanabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat