Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek boşalmayı geciktirebilir mi?

602,315
kez izlendi
Puan: 4.70 / 5
Erkek boşalmayı geciktirebilir mi?
Teknik anlamda erkekler boşalmayı geciktirebilirler. Bu, seks sırasında cinsel birleşme dediğimiz sırada daha az vajinal girişle, daha az ritmik vajinal girişteki ritmik hareketle gerçekleştirilebilir. Penis başının sıkılmasıyla boşalma gecikebilir, konsantrasyonu bozucu başka seksüel davranışlara geçilirse sönümlenme, yarı sönümlenme yaşanır.

Bütün bunlar olabilir ama bunlar zaten çok bireysel kararlardır. Ne için boşalmayı geciktireceksiniz? Karşınızdaki insanı tanışmışsınızdır ve sürecinin daha olduğunu bildiğinizden geciktirmek istersiniz.

Partnerinizle konuşun

Konuşmak da bu arada büyüyü bozmaz yani arada bir sohbet etmek lazım. Çiftler bunu konuştuğunda, penisin başını sıkmak, seks sırasında minik de olsa es vermek gibi şeyleri karşı taraf de yapabilir. Yani partner de erkeğin boşalmasını istemiyorsa 3 saniyeliğine yanına geçip, sarılma pozisyonuna geçip bir durak verdiğinde sönümlenme sağlanabilir,

Bu sayede yeniden sevişme başlayabilir. Eşiniz vajinal girişe izin vermeyebilir, işte oral seks gibi, el gibi başka yan unsurlarla boşalma geciktirilebilir.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat