Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek boşalmadan seksi sonlandırabilir mi?

378,444
kez izlendi
Puan: 4.55 / 5
Erkek boşalmadan seksi sonlandırabilir mi?
Erkek boşalmadan seksi noktalayabilir. Kaldı ki bu bir sürü psikolojik nedene bağlı aslında. Erkeğin erkek geyiklerinde bir gecede beş attım, altı attım, yedi attım gibi şeyler vardır ama aslında bu çok olanak dışı bir şey.

Bir bedenin orgazmdan sonra yeniden yeni bir sevişmeye, yeni bir uyarı alanına ve yeni keyif alanına geçmesi için o bedenin, metabolizmanın belli bir dinlenme, bekleme süreci geçirmesi lazım. Bu kadın için de erkek için de geçerli.

Sevişmeye devam edebilirsiniz, birbirinize dokunmaya devam edebilirsiniz ama ereksiyon olmak, ereksiyondan sonra boşalmak vs. için bir süreç gerekiyor. Bu da erkek bedeni için aslına bakarsanız ortalamada 3 saat civarı bir zaman gerekiyor.

Güvensizlik boşalmayı engelleyebilir

Boşalmadan seks sonlandırmak aslında biraz çağımızın hastalığı haline de geldi. Bunun en önemli nedenlerinden biri aslında çok eşlilik. Bir başka neden de güvensizlik, özgüven problemi ve kadın problemi, kadına güvenmemek problemi.

Boşalmayı taahhüt saymak, bir verilmiş söz saymak, partnere cinsel ilginin azalması ama bunu paylaşamamak. İyi bir hayat arkadaşı olmak ama iyi bir cinsel partner olamamak ama bunu paylaşamamak gibi. Bir sürü psikolojik nedenle de boşalmadan sekse yapan erkek var, kasti olarak da boşalmayı engelleyen erkekler var.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat