Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek arkadaşım çamaşırıma boşaldı, hamile kalır mıyım?

30,595
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Erkek arkadaşım çamaşırıma boşaldı, hamile kalır mıyım?

Sürtünme yolu ile cinsel ilişki genellikle genç çiftler arasında tercih edilmektedir. Bu ilişki bakireliğini sürdürmek isteyen genç kızların tercih ettiği bir cinsel ilişki yöntemidir.

Bazı durumlarda çiftler üzerinde çamaşırları varken birlikte olabiliyor. Bu tür birlikteliklerde erkeğin boşalması ve meninin kadının çamaşırına bulaşması hamileliğe neden olabilir. 

Sperm çamaşıra buradan da vajinaya temas edebilir. Sperm vajina dışında birkaç gün hayatta kalabilir ve bu sırada rahime doğru ilerler. Yani çamaşır olsa bile hamilelik ihtimali yok değildir.
Bu tür durumlarda hamileliklerden korunmak için kondom kullanılması önemlidir.

Sürtünme yolu ile cinsel ilişkiden sonra ele sperm bulaşma ihtimaline karşı vajina ile temas ettirilmemeli, vajina çevresinde veya göbek bölgesinde sperm varsa bunu aşağıya doğru yıkmak yerine öncelikle bir ıslak mendil ile silinmeli ve daha sonra yıkanmalıdır. Buradaki amaç spermi vajina içerisine kaçmasını önlemektir.

Sürtünme yolu ile cinsel ilişki kızlık zarının zedelenmesine neden olabilir, böyle bir durumda kişi kızlık zarının zedelendiğinin farkına varamaz. Mutlaka bir uzman doktor muayenesi gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat