Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Elektronik pazarlamada e-bülten içeriği nasıl oluşturulmalı?

719
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Elektronik pazarlamada e-bülten içeriği nasıl oluşturulmalı?

E-mail ile pazarlamada içerik, e-maillerinizin ulaştırılabilir ve okunaklı olması açısından büyük önem taşıyor. Bu noktada e-mail içeriğinizde kullandığınız görseller, mesajınız, resim ve txt oranı, HTML kodunuzun doğru bir şekilde hazırlanmış olması çok önemli. Çünkü e-mailinizin kodundaki herhangi bir bozukluk, emailinizin kullanıcıya doğru bir şekilde ulaşmamasına, hatta e-postalarınızın spam kutusuna düşmesine sebep olabilir. 


Hotmail, Yahoo, Gmail gibi e-mail servis sağlayıcıları, email içeriklerini öncelikli olarak kullanıcılarına göstermez. Bu noktada onların izinleri ile birlikte resimleri görüntüleyebilip içeriği kullanıcıya ulaştırabiliyorsunuz.

Bu noktada gönderimlerde kullandığınız e-posta adresinizin kullanıcılar tarafından güvenli gönderen olarak kaydedilmesinin çok önemi var. Özellikle ilk e-postalarınızda bunu öneren içerikler göndermeniz tavsiye ediliyor.

Gönderdiğiniz e-maillerin içeriğinin çok uzun olması bir problem teşkil etmiyor ancak verilmek istenen mesajın email ilk açıldığında en üst kısımlarında, sağ üst köşede verirseniz, mesajını çok daha rahat bir şekilde kullanıcıya ulaştırabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat