Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

ED1000 ile iktidarsızlık (ereksiyon sorunu) tedavisinin yan etkisi var mı?

11,292
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

ED1000 ile iktidarsızlık (ereksiyon sorunu) tedavisinin yan etkisi var mı?

Erkeklerde sertleşme bozukluğu tedavisinde kullanılan ve klinik çalışmalar sonucu iktidarsızlık tedavisinde yüz güldürücü sonuçlar sağlayan düşük yoğunluklu şok dalga tedavisi ED1000 klinik olarak uygulanmadan önce deney hayvanlarında testlere tabi tutuldu. Bunların sonuçlarında herhangi bir yan etki olmadığı gözlendi. İnsan çalışmalarına baktığımızda yaklaşık 3 yıllık uzun dönem sonuçlar söz konusu. Şimdiye kadar bildirilen bir yan etki söz konusu değil. Sistemin mantığı açısından baktığımızda da aslında yan etki olmasını beklemeyiz. Çünkü düşük yoğunluklu bir şok dalga tedavisi olduğu için hastada herhangi bir ağrı ya da sızıya yol açmaz. 

Sertleşme sorunları için tercih edilen ED1000 tedavisinin uygulaması son derece kolaydır ve anestezi gerektirmez. Hastaya günübirlik olarak ve ayakta uygulanabilir. Herhangi bir şekilde hastaneye yatış gerektirmez. ED1000 bu açıdan sertleşme bozukluklarının tedavisinde avantajlıdır. Çünkü gerek uygulama sırasında herhangi bir yan etkiye yol açmıyor. Gerekse uzun dönemde hastada herhangi bir rahatsızlık ortaya çıkmıyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat